ВЕБ-ДИЗАЙН / РОЗРОБКА САЙТІВ
ВСЕ ПРОСТО І ДОСКОНАЛО
ОНЛАЙН СТУДІЯ
(066) 65-04-333
imsudus@gmail.com

ХТО МИ І ЩО МИ ПРОПОНУЄМО

Ми — команда досвідчених і компетентних спеціалістів. Створення сайтів — основний напрямок нашої діяльності. У нас 5 років досвіду, більше 80 проектів і власний штат розробників і дизайнерів. Ми створюємо інтернет-проекти, займаємося їх розкруткою і просуванням в пошукових і соціальних мережах. Більше половини клієнтів звертаються до нас повторно або приходять за рекомендаціями. А ще, — в нас є багато додаткових послуг, таких як: професійний переклад, створення логотипів, корпоративних і рекламних відео, банерів, анімацій, графічний дизайн та інше.

 

 

НАШІ ОСТАННІ РОБОТИ

НАШІ ОСНОВНІ НАПРЯМИ

 • Розробка сайтів

  НАША СТУДІЯ ВЕБ-ДИЗАЙНУ — це створення сайтів для ефективного розвитку бізнесу. Технічна бездоганність — тільки половина справи, адже окрім відвідувачів Вашого сайту він нікому не потрібен. Якісний дизайн, продумане юзабіліті, цікавий і корисний зміст — ось розробка сайту від професіоналів. Створення сайтів в нас включає в себе повний спектр послуг з консалтингу, аналітики, розробки оригінальних дизайнерських рішень, а також формування оптимальної структури і грамотного наповнення. У нашій компанії особлива увага приділяється розробці сайтів. Ми не просто представляємо Вашу організацію або бренд в інтернеті, але й формуємо певну спільноту цільових відвідувачів. Рекомендуємо уважно поставитися до вибору підрядника.

  Створення сайту — баланс між креативністю дизайнерів і розрахунком маркетологів. Тільки в згуртованій команді розробників під керівництвом професійного менеджера можна поєднати технології, дизайн і маркетинг. Розробка сайтів — це тонкий розрахунок. Адже виготовлення сайту-візитки рекламного агентства, порталу промислового підприємства або інтернет-магазину — завдання різної складності, і їх реалізація вимагає різного підходу. У будь-якому, випадку веб-ресурс — це ефективний бізнес-інструмент.

  Саме тому, в нашому штаті є аналітики, фахівці з інтернет-маркетингу, просування веб-ресурсів. Вони відповідають за створення потоку відвідувачів, перетворення відвідувачів у замовників. Фахівці з просування залучені в процес розробки сайту починаючи з етапу планування структури і створення дизайну. В кінцевому підсумку наше завдання — зробити так, щоб вкладені клієнтом кошти принесли прибуток після завершення всіх робіт. Підтримка сайту в нашій компанії виділена окремим напрямом, і тому ми чітко знаємо як забезпечити високу якість і оперативність роботи.

 • SEO, просування сайтів

  Багато SEO-компаній пропонують абсолютно різні схеми розкрутки сайтів, які залежать від стану веб-проектів. За деякі з них фірми навіть не беруться. Ми ж розкручуємо будь-які сайти! За плечима наших фахівців величезний досвід виведення доменів з-під фільтрів пошукових систем, їх успішна оптимізація і розкрутка. З нами просування сайтів в ТОП-10 (навіть досить «молодих сайтів») по низько- і середньочастотних запитах за короткий термін (від 3-х до 6-ти місяців) є можливим!

  Оформляючи замовлення на інтернет маркетинг в нашій компанії, Ви отримуєте професійну команду. Кожен з нас займається своєю роботою протягом вже декількох років і має великий досвід в профільній області. Такий досвід в розробці веб-проектів і знання нюансів роботи пошукових систем дозволяє оперативно і правильно виводити сайти наших клієнтів на перші позиції у видачі Google і Яндекс. А це, в свою чергу, приносить їм більше замовників і покупців для товарів і послуг, а значить в кінцевому підсумку веде до збільшення прибутку. Саме в цьому і полягає наша головна мета — допомогти клієнту в процвітанні його бізнесу!

  Просування сайту в соціальних мережах — це дуже перспективний напрям реклами. З кожним роком рівень залученості і активності відвідувачів соц. мереж помітно зростає. Людям подобається публікувати свої дописи, завжди бути онлайн, спілкуватися, фотографувати себе і все, що їх оточує і ділитися цим з друзями. Вони також люблять переглядати фотографії інших користувачів, а завдяки такому інструменту як # хештеги вони можуть робити це цілеспрямовано. Таким чином, з огляду на ці фактори, за допомогою соціальних мереж можна досить добре розкрутити ваш сайт, товари або послуги.

 • Дизайн і брендинг

  «SUDUS ANDREW» — це створення ексклюзивного дизайну інтернет-проектів, впізнаваного фірмового стилю і помітних логотипів, дружніх додатків для гаджетів; проектування ефективних веб-сайтів, їх раціональна підтримка і просування. Багатогранна творчість нашої команди підкріплена інноваційним виробництвом, — ми не тільки розробляємо успішні дизайн-проекти, а й друкуємо рекламні матеріали. Кожен новий проект, виконаний нами, — це потужний виток у розвитку і самовдосконаленні для досягнення Ваших бізнес-цілей. Брендинг — це ключовий момент для прогресивного розвитку компанії і отримання максимальних прибутків.

  Тільки той бренд акцентує на собі увагу і вселяє довіру, відповідає запитам споживачів і викликає непереборне бажання придбати товар (послугу), який має успішну концепцію, яскраву подачу і тому, сприймається цільовою групою чітко і цілісно. Ми займаємося брендингом на високому професійному рівні. Наш солідний стаж на ринку рекламних послуг гарантують Вам якісний результат брендингу. Ідеологічна суть бренду спрямована на формування у цільової аудиторії певних емоцій, думок і бажань, побудову відповідних асоціацій в той момент, коли споживач бачить товар або будь-яке рекламне послання з ним пов'язане.

  В процесі брендингу розробляється кілька варіантів ідеологічної концепції, доповнені візуальним рядом: назвою, логотипом, слоганом, дизайном упаковки та рекламних матеріалів та іншим. Після тестування запропонованих концептуальних рішень і вибору найкращого, виконується детальне опрацювання всіх складових фірмового стилю.

 • Професійна фото і відеозйомка

  Професійна фотозйомка в Івано-Франківську. Фотозйомка на замовлення. Виїзна фотостудія. Ми працюємо як з різними видами фотозйомок для бізнесу: рекламна, предметна, бізнес-портрети, фотозйомка заходів тощо, так і з приватними замовниками: художні, сімейні фотозйомки і т.д.


  Завдання рекламних фотографій — це, по-перше, створити правильний імідж Ваших товарів і компанії, по-друге, продати товар або послугу. До рекламної фотозйомки відносяться знімки, які показують ваш товар з кращого боку. Для цього від фотографа потрібен професіоналізм, а з Вашого боку — розповісти про товар так, щоб ми показали його з кращого ракурсу у всіх значеннях цього слова.

  Тривимірна фотозйомка, 3D об'ємна фотозйомка предметів призначена для інтернет-магазинів, сайтів виробника товарів, що відображає фотозйомку об'єкта в 3D, яка виробляє серію фотознімків в різних площинах з усіх боків предмета фотозйомки.

  Сферична панорамна фотозйомка, віртуальний тур. Ще одна послуга, яку ми пропонуємо, — це створення віртуального туру. Він складається з декількох сферичних панорам, які послідовно відкриваються при перегляді у форматі флеш. Для користувача це виглядає так, як ніби він прогулюється, переходячи з приміщення в приміщення, з однієї ділянки 3D панорами в іншу. Для цього потрібно всього лише клікнути мишею по виділеному фотографом фрагменту (маячку). Переконувати когось у перевагах такої технології немає сенсу. Досить уявити собі, як нудно переглядати звичайні каталоги готелю або магазина, і порівняти з можливістю здійснити цікаву, корисну екскурсію по кімнатах готелю або відділам супермаркету.

  Фотозйомка інтер'єру. Якщо Ви хочете показати Ваш простір у всій красі, з усіма особливостями і індивідуальністю саме Вашого приміщення, Вам знадобиться послуга професійного фотографа. Для інтер'єрної фотозйомки необхідно вибрати правильний ракурс, зберегти геометрію приміщення, передати особливість висвітлення і кольору деталей.

  Якісна відеозйомка, ефектні кадри будь-якої події. Ми створюємо яскраві рекламні відеоролики, що запам'ятовується, та змушуємо глядача зафіксувати у своїй пам'яті запропонований нами продукт і його виробника. Ми знаємо, як має виглядати справжній рекламний ролик і корпоративне відео.

 • Професійний переклад

  Аби виконати якісний переклад, не достатньо знати лише дві мови, — потрібно значно більше. Перекладач повинен бути філологом, поліглотом, критиком, знавцем культури та звичаїв, до певної міри психологом та навіть письменником, якщо мова йде про тексти із творчим нахилом. Тому, сфера перекладів, ‒ це велика відповідальність, як для нас, так і для наших клієнтів.

  Окрім, надання якісних перекладацьких послуг, ми потурбувалися про Ваш час. Для замовлення достатньо лише написати нам лист на електронну пошту, або зробити замовлення онлайн. Вам більше не потрібно їздити в пошуках офісу. Ми приймаємо замовлення з усіх куточків світу, та виконуємо найрізноманітніші переклади.

ЯК ВСЕ ПРАЦЮЄ

Ви телефонуєте до нас, або ж надсилаєте запит, де вказуєте тему, вид проекту, свої побажання та додаткову інформацію.

Ми зв'язуємося з Вами, обговорюємо всі деталі, розробляємо для Вас технічний план робіт, працюємо з Вашим проектом.

Після закінчення робіт, здаємо готовий проект Вам на затвердження, проводимо фінальні тести, запускаємо проект.

Будь ласка, не соромтеся звертатися до нас щоразу, коли у вас є питання!

Ми з радість відповімо на всі Ваші питання! Допоможемо підібрати найкращий варіант саме для Вас!